Zlaté náramky

Zdá sa Vám, že Vaše zápästia sú nejaké prázdne a nevýrazné? Čo tak si na ne dať zlatý náramok, ktorý Vám ich čiastočne pokryje rýzdym zlatom a skrášli ich, budú vyzerať ako nové.

Jednoduché – bez vzorov, proste čistý dizajn a čistý kov nič viac nič menej. Alebo stavíte na originalitu a ornamenty, ktorými vyniknete? A budete vytŕčať z davu, práve vďaka Vášmu zlatému náramku – šperku, ktorý stojí za povšimnutie. Ďalej sú tu krajkované náramky, je len na Vás, aké si dáte na Vaše ruky.

Spôsoby zapínania: Ten najnednoduchší je – žiadny, vlastne si len natiahnete náramok cez dlaň až na ruku. Potom je to zapínanie – háčik o háčik. A takisto aj zapínacie očko. Občas je to problém, ak si chcete sami zapnúť náramok, ešte k tomu ak je úzky, nemáte šancu, preto by ste mali radšej niekoho poprosiť.

V prípade, že si chcete kúpiť náramok cez internet, v kamennom obchode si dobre vyskúšajte všetky možné veľkosti, a podľa toho si objednajte svoj náramok. Pretože nie je nič horšie ako zistiť, že ste si vybrali nesprávnu veľkosť. Lepší prípad je, keď si objednáte náramok príliš veľký, tam nie je problém so zmenšením, horšie by však bolo, keby vám prišiel veľmi malý. V tom prípade sa dá vrátiť alebo darovať niekomu mladšiemu.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.