Zásnubné prstene

Chystáte svadbu? To ste tu správne, povieme Vám o nich všetko, čo budete potrebovať, ak budete mať záujem aj o kúpu, môžte kliknúť na banner, ktorý je umiestnený na vrchu stránky. Je tam exkluzívny výber šperkov – prstene, retiazky, naušnice a množstvo ďalších.

Ale k veci – zásnubné prstene – snáď najdôležitejšia vec, ak nerátam Vašu polovičku, bez ktorej by sa svadba organizovať nemohla a vy by ste museli tráviť dlhé večery s Vašimi hornými končatinami, poprípade s nejakými pomôckami. Ale predpokladám, že niečo už máte zariadené, lebo ako viem z vlastných skúseností – snubné prstene si ľudia zvyknú vybavovať na koniec, predsa len je to taká drobnosť, na ktorú sa dá veľmi ľahko zabudnúť.

Budúci manželia zvyknú najprv vybavovať veci ako sú – priestory, jedlo, svadobné oznámenia, hudba, kvety a množstvo ďalších, nechce sa mi to všetko menovať – myslím, že nemáte toľko času čítať to.

V poslednej dobe sa objavuje nový trend, a tým je gravírovanie do prsteňov – a môžte si tam dať to, čo Vám napadne, ak však ide o zásnubné prstene, pravdepodobne to budú dátumy svadby, mená mladomanželov alebo len iniciálky. Nezábudajte, že na prsteňoch je skutočne málo miesta, takže žiadne úryvky z básne Mor ho sa Vám tam nevmestia.

Existujú dva spôsoby gravírovania – zvnútra a zvonka. To už je na Vás, či si chcete zachovať súkromie alebo to poviete svetu, prostredníctvom Vášho prsteňa.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.