UV piercingy

UV piercingy, téma dnešnej doby, hlavne medzi mlaďasmi. O čo teda ide? Predsa o piercingy, ktoré majú špecifické farby a to sú práve tie, ktoré najlepšie vyniknú pod ultra-fialovým svetlom: biela a žltá, ktorá Vám na pohľad vypaľuje oči. Existujú aj iné farebné kombinácie, ale tieto dve sú najčastejšie používané a tiež najviac chcené.

A hádajte, kde s Vašimi UV piercingami vyniknete? Predsa pod UV svetlom, a to sa najčastejšie nachádza práve na diskotékach. S týmito UV piercingami zažiarite, ako krtko s kosmodiskom, možno práve vďaka tomu niekomu padnete do oka, samozrejme, že nie fyzicky. Najlepšie je zobrať si viac prvkov, ktoré na Vás budu priam žiariť, najlepšie biele topánky, snehovobiele šnúrky, nohavice so žltými vzormi (tzv. UV vzory), potom nejaké diskotékové tričko a samozrejme UV piercing, je na Vás, kde si ho dáte, najviac vynikne na tvári: obočie, uši, ústa, nos. Čo Vás len napadne.

Ale nezúfajte, pretože s UV piercingom sa nemusíte ukazovať len na párty, môžete ho nosiť aj za bieleho dňa alebo si doma namonujte UV lapmu, a po nociach budete machrovať pred zrkadlom – to je naozaj len pre zúfalých narcisistov.

Pointa je vlastne len v správnom použití farieb, v tom je celý grif. Teda je to obyčajný piercing, akurát hrá inými farbami, ako by ste boli zvyknutý.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.