Piercing do jazyka

Moja obľúbená téma – piercingy do jazyka. Prečo tomu tak je? Tento piercing nikto nevidí, môže sa stať, že sa o ňom Vaše okolie nedozvie roky rokúce. Je to práve vďaka vhodnému umiestneniu.

Na čo je vlastne piercing do jazyka dobrý? Je vídaný hlavne u žien a ony dobre vedia, na čo jazýček používať. Či už pri bozkávaní alebo pri :skúmaní: iných partií, samozrejme myslím nižšie a na mužskom tele. Musím povedať, že je to o niečo intenzívnejší pocit, keď sa bozkávate s niekým, kto má piercing na jazyku, naozaj výborný doplnok.

Počul som, že po vybratí piercingu z jazyka je to strašný nezvyk – jazyk ľahký ako pierko, čiže je to dobré aj na posilňovanie? Vyzerá to tak, že áno.

Tiež si dávajte pozor na to, na ako dlho svoj piercing vyberiete, pretože rana na jazyku sa zacelí najrýchlejšie zo všetkých miest, do ktorých sa piercingy dávajú. Tá doba je na prekvapenie len niekoľko hodín, potom tam už nevopcháte absolútne nič. Presný čas Vám povedať neviem, na ten sa spýtajte v piercingovom salóne, budú Vám vedieť povedať presne. Je tu však výnimka, ak už máte piercing v jazyku dlhšie ako 1 rok, tá doba sa s postupom času začína predlžovať. Aj tak na to dávajte pozor.

Chodíte na párty? Potom si určíte kúpte UV piercingy, ktoré pod ultrafialovým svetlom doslova svietia. Len je to trocha nedomyslené – kto sa predsa bude ukazovať s vyplazeným jazykom, veď Vám vyschne v ústach 😀

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.